Služby

Věděli jste, že je v současně době více rodilých mluvčích španělštiny než angličtiny? 🙂

Ano, je to tak. ŠPANĚLŠTINA je mateřským jazykem pro 472 miliónů lidí!!! Nemluvě o tom, že je na světě celkem 559 miliónů lidí, kteří mluví španělsky.

Začít se učit španělsky rozhodně není špatný nápad!

Individuální konzultace

Jestli se chcete jazyku věnovat naplno, nabízím Vám kvalitní doučování španělštiny pro jednotlivce a pro firemní výuku, kdy vyhovím Vašim požadavkům. Můžete také vytvořit malou skupinku s  kamarády či kolegy a sdílet tak náklady na výuku.

Pozor! Výuka španělštiny přes Skype není pouhé telefonování v cizím jazyce.

Co o výuce přes Skype řekla má studentka:

„Výuka po skype mě překvapila, je to veliká úspora času, nemusím dojíždět za výukou, lze ji provádět z pohodlí domova, nebo kdekoliv a kdykoliv je nám to příjemné. Přitom kontakt s vyučujícím je totožný s realitou – můžete se vidět i slyšet, a nebo prostě jen vypnete kameru, není-li vám to příjemné. Můžete si psát prostřednictvím chatu, a nebo zaznamenat výuku a poté se k poznámkách vrátit. Výuka je přitom individuální, tempo je přesně podle mých potřeb. Mám přitom pocit, že se musím spolehnout sama na sebe, než když vyučující sedí vedle mě a tak jsem motivována k lepšímu výkonu.“ Ivana R.

Velkou výhodou toho je flexibilita  (čas výuky velice snadno přizpůsobím Vašim časovým možnostem)  pohodlí domova  (nemusíte nikam dojíždět a ztrácet čas) a rozmanité studijní materiály  (pošlu různé interaktivní multimediální materiály.) Individuální přístup pomůže dosáhnout studijních cílů co nejefektivněji.

Ceník od 3.2.2017!

180,- Kč/30 min
250,- Kč/45 min
300,- Kč/60 min
450,- Kč/90 min

Nezapomeňte, že investice do vzdělání je ta nejlepší investice 🙂

Pro počet hodin týdně, délku výuky, čas a místo konání doučování mi prosím napište email a domluvíme se.

Proč mít výuku se mnou?

Na svých kurzech a soukromých hodinách se snažím studentům co nejvíce přiblížit nový jazyk a pomoct jim, aby se gramatiky a slovíček
nebáli, ale čelili jim s odvahou a odhodláním a především s radostí z vlastních pokroků a úspěchů. Snažím se o to, aby studenti z mých hodin odcházeli s úsměvem, schopností použít to, co se naučili, a s dobrou výslovností. Své hodiny ráda zpestřuji aktualitami a vždy se je snažím přizpůsobit individuálním potřebám studentů.

V čem vám můžu pomoct?

  • Naučím vás španělsky srozumitelnou formou
  • Pomůžu vám získat sebevědomí v mluvení
  • Vždy přizpůsobím hodiny dle vašich potřeb
  • Budu vás motivovat skrz praktická cvičení
  • Pošlu vám studijní materiály, a tudíž žádné učebnice si nemusíte kupovat

Na začátek si můžete stáhnout ZDARMA můj ebook Malá příručka španělštiny, kde se kromě základů španělštiny můžete poslechnout i nahrávky přímo v souboru.

Věřím, že cizí jazyk se umí naučit každý. Jen to chce odhodlání a výdrž! Nemusíte být dokonalí v jazyce, abyste mohli komunikovat!

Těším se na Vás.

Vaše lektorka španělštiny