Reference

REFERENCE MÝCH STUDENTŮ NA VÝUKU ŠPANĚLŠTINY

Hodiny s Kristínkou sú plné zábavy a pozitívnej energie, ktorú prenáša aj na svojich žiakov. Počas každej lekcie poskytuje veľké množstvo materiálov k štúdiu. Žiaka vždy povzbudzuje a snaží sa docieliť, aby hovoril a nebál sa hovoriť. Muchas gracias a ti Kristy.
Denisa V.

Super učitelka i pro děti! Po půlročním hledání jsme konečně našli někoho, kdo je ochoten pracovat s dětmi a přizpůsobit jim výuku. Dcera chodí teprve do druhé třídy, takže zatím by nebyla schopná „jet“ podle klasické výuky s gramatikou. Přístup lektorky nám opravdu vyhovuje – 2x týdně půlhodina přes skype nenásilnou formou hry za pomoci obrázků i písniček….za nás SKVĚLÉ, DĚKUJEME!
Lenka a Laura D.

Kristy je velmi přátelská a milá paní učitelka. Profesionální vedení výuky a její vysoká úroveň jsou samozřejmostí. Kristy mi dodává sebevědomí a stále mě povzbuzuje, i když se mi zrovna moc nedaří. Hodiny vždy probíhají v příjemném duchu, o stresu z mého neúspěchu nemůže být vůbec řeč. 🙂 Děkuji a všem doporučuji!
Andrea M.

Kristy je super učitelka 🙂 Už po několika hodinách cítím pokrok a jsem schopný na nějaké jednoduché úrovni trochu komunikovat. Někdy je to boj se zorientovat v pravidlech španělštiny, ale nakonec jsem veden abych to sám dal nějak dohromady a tento přístup mi hodně pomáhá. Děkuju a určitě doporučuji všem potenciálním zájemcům.
Míra V.

Všem milým lidem, kteří jsou na podobné vlně, neustále chtějí čelit novým výzvám a rádi se vzdělávájí…velmi doporučuji lekce španělštiny s Kristinou Uhlířovou. Jsou plné energie, zábavné 🙂 Určitě z velké části vděčím, nejen jejím lektorským dovednostem, ale hlavně také jejímu nadšení učit a motivovat lidi k tomu, aby se nestyděli jazyk používat. Hodiny mě velmi baví a proto mám velkou chuť stále pokračovat.
Kateřina D.

S třináctiletou dcerou se učíme španělsky tři roky. Paní Uhlířová  je naší v pořadí třetí soukromou učitelkou a ve srovnání s ostatními ji obě hodnotíme jako zatím nejlepší. Hodiny jsou pestré, přizpůsobené zájmům dcery. Výuku u paní Uhlířové můžeme jen doporučit.
Radka K.

Ráda bych doporučila lektorku Kristýnu Uhlířovou, vždy se snaží vyjít vstříc mým požadavkům na náplň hodiny. Má velice milý a pozitivní přístup, který mě motivuje k dalšímu zlepšování. Neváhá poradit, vše přehledně vysvětlit a ještě poslat doplňující cvičení k probírané látce.
Radka Č.

S lektorkou Kristinou (Tesar) Uhlířovou jsem absolvoval roční individuální kurz španělštiny se zaměřením převážně na konverzaci. Individuální přístup je sám o sobě výhodou, nabízí možnost úpravy náplně hodiny dle vašich požadavků. Velkým kladem pro mě bylo, že lektorka mluví jako rodilá mluvčí, svižně, ale srozumitelně, což si žádá nepřetržitou pozornost. Během hodiny jste nuceni se téměř neustále vyjadřovat španělsky bez nějakých velkých úlev a odboček do češtiny, pokud vám zrovna vypadne některé slovíčko. Je dbáno, abyste při mluvení měli správnou výslovnost, abyste neopakovali stále stejná slova a rozšiřovali si slovní zásobu. To vás nutí neusnout na vavřínech a stále se zdokonalovat, což mi velmi vyhovovalo. Jako další pozitiva hodnotím přátelský přístup, veselou náladu během hodin, ke zpestření lektorka využívá různé hry, videa. Výuku formou individuálního kurzu, kterou jsem osobně absolvoval, můžu vřele doporučit dále.
Tomáš D.

Moc doporučuji. Učím se španělský jazyk u Kristiny Uhlířové skoro 2 roky a hodně jsem pokročila. Ke každé hodině dává příspěvky navíc, v podobě úkolů přes internet, španělské časopisy atd. Pomocnou gramatiku a další pomocné materiály k učivu shání z dalších knih nebo učebnic.
Jsem spokojená a na dalším pokračování vždy se domluvíme. DOPORUČUJI.
Marcela L.